OPINIE

Opinie naszych klientów

Opinie klientów dotyczące współpracy z firmą Remant to najlepszy dowód na to, jak działamy. Przez wiele lat mieliśmy przyjemność obsłużyć spore grono osób prywatnych i przedsiębiorstw, które potrzebowały usług podnośnikowych, chciały wynająć rusztowania fasadowe lub kupić przyczepki. Doceniły nas przede wszystkim za zaangażowanie, dużą dostępność asortymentu oraz jego bardzo dobrą jakość. Zobacz, co mówią na temat współpracy z nami i dołącz do grona zadowolonych odbiorców. Zapraszamy do współpracy!

4,9 z 65 opinii
SAFAGA
03.11.2023
Jedna z nielicznych wypożyczalni mająca w swojej ofercie przyczepkę dłużycę 6x1.5 prosty wynajem, dobry kontakt. Mogę tylko polecić. Firma na miejscu ma również dużo większą ofertę zarówno przyczepek jak i innego sprzętu.
Tomek N
07.10.2023
Konkretnie i rzeczowo, kontakt sprawny i bezproblemowy :)
mion studio
23.08.2023
Podnośnik dostarczony na czas i bez problemów. Sprzęt dobry i bezpieczny. Bardzo dobry kontakt z klientem. Polecam.
Ernest Rudziński
16.08.2023
Bardzo profesjonalne podejście, dobry kontakt z klientem. Pan Kamil doradził w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu, dzięki czemu realizacja zadania przebiegła bardzo sprawnie. Szyld umieszczony wysoko na moim lokalu jest widoczny z daleka, co ułatwia moim klientom trafienie do mojego Studio. Nie byłoby to możliwe gdyby nie Pan Kamil i jego sprzęt. Jestem zadowolona z obsługi i gorąco polecam firmę Remant.
Natalia Wnęk
14.08.2023
Polecam usługi firmy REMANT! Rzetelna firma, która przykłada dużą uwagę do jakości posiadanego sprzętu, co skutkuje niezawodnością wykonywanych usług. Bezproblemowa współpraca, atrakcyjne ceny. Polecam!
Klaudia Droździel
27.07.2023
Remant ratował nas w potrzebie jeśli chodzi wypożyczenie sprzętu "na już". Kamil pochyla się nad współpracą, ponieważ dostępny był dla nas w wyjątkowych okolicznościach weekendowych i w godzinach wieczornych. Dziękuję i szczerze polecam dalej ! 👍
Wojciech Skorek
05.07.2023
Duży wybór, fajna i przejrzysta strona internetowa oraz transport do klienta po całej Polsce, polecam Remant.
Józef Matik Gra
05.07.2023
Prowadzę działalność z okolic Solca, także wypowiem się w kontekście współpracy lokalnej z Remantem - godna polecenia firma, która oferuje nowe sprzęty i profesjonalne usługi, przy jednoczesnym dbaniu o klienta. Pan Kamil troszczy się o wartości partnerskie, dlatego nigdy nie szukam wynajmu sprzętów od innych firm.
Leszek Kazimierczak
05.07.2023
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT