Mini koparki i koparko-ładowarki

REMANT

Mini koparki

Wiele prac można wykonywać szybciej, gdy do dyspozycji mamy sprzęty i maszyny. Przykładem takiego wsparcia w budownictwie, ogrodnictwie czy drogownictwie okazuje się mini koparka. Nie mogło więc zabraknąć jej w ofercie wypożyczalni Remant!

Minikoparki, które mamy przyjemność Ci zaprezentować to przede wszystkim maszyny przeznaczone do prac budowlanych prowadzonych przez profesjonalne ekipy. Swoje miejsce znajdują na placach budowy, przy budowach dróg, porządkowaniu terenów miejskich.

Zastosowanie znajdą również przy pracach wykonywanych na prywatnych posesjach przez klientów indywidualnych ze względu na nieduże rozmiary. Wszędzie tam, gdzie dojazd jest wąski a plac manewrowy niewielki czy usytuowany w skomplikowany, ograniczony sposób, mini koparka poradzi sobie najlepiej.

Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze mini koparki marki Volvo. To urządzenia o wyjątkowo wysokiej jakości wykonania, zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych warunkach pracy. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, elektroniki, podzespołów oraz najnowocześniejszych technologii, Volvo produkuje maszyny, które są niezawodne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze. Jesteśmy pewni, że wynajem jednej z nich zaspokoi Twoje oczekiwania i sprawi, że inwestycja, którą aktualnie wykonujesz, przebiegnie bez większych komplikacji czy trudności.

Koparko-ładowarka FIAT HITACHI

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MINIKOPARKA GĄSIENICOWA VOLVO EC 18

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MINIKOPARKA GĄSIENICOWA VOLVO EC 35

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MINIKOPARKA GĄSIENICOWA VOLVO ECR25

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Asortyment wypożyczalni – mini koparki Volvo

Jeśli szukasz niezawodnych maszyn, które pomogą Ci w realizacji Twoich projektów budowlanych, to dobrze trafiłeś. Nasza oferta obejmuje minikoparki marki Volvo, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród specjalistów z branży. Dlaczego? Wynika to głównie z ich elastyczności, wszechstronności, jak również kompaktowej budowy. Jednak niech nie zmyli Cię niewielki rozmiar – pod maską jest spora moc silnika diesel.

Obecnie do wyboru mamy mini koparki gąsienicowe:

  • VOLVO EC 18,
  • VOLVO EC 35,
  • VOLVO ECR25.

Specyfikację i opis każdej z nich znajdziesz na naszej stronie. Jednak decyzji nie musisz podejmować samodzielnie – masz przy tym zapewnione wsparcie naszych doradców. To praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, stąd dysponują wszechstronną wiedzą oraz mają kompetencje do udzielania Ci pomocy, jakiej oczekujesz.

Mini koparki Volvo – wynajem na korzystnych zasadach

Minikoparki Volvo są wyposażone w najnowsze silniki diesel, które charakteryzują się niskim zużyciem paliwa i emisją spalin. Dzięki temu nie tylko zapewniają wysoką wydajność pracy, ale również dbają o środowisko naturalne. Co więcej, są wyposażone w ergonomiczne kabiny oferujące maksymalny komfort pracy i minimalizujące zmęczenie operatora.

Minikoparki Volvo, które udostępniamy w naszej wypożyczalni występują w różnych wariantach i są wyposażone w wiele funkcjonalnych dodatków, takich jak łyżki, młoty hydrauliczne czy chwytaki. Dzięki temu możesz dopasować maszynę do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Potrzebujesz niezawodnej mini koparki, która pomoże Ci w realizacji Twoich projektów budowlanych? Skontaktuj się z nami. Z chęcią doradzimy Ci w wyborze najlepszej maszyny i przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę wynajmu na preferencyjnych warunkach finansowych.

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT