Podnośniki masztowe i towarowe

REMANT

Podnośniki masztowe i towarowe

Prowadzisz prace na wysokościach i potrzebujesz urządzeń, które pomogą Ci w swobodnym dostępie do wyższych kondygnacji budynków? To może przydać się zarówno podczas budowy, jak i remontu elewacji, przy wymianie okien, wieszaniu reklam czy ściąganiu ozdób świątecznych. To prace, które prowadzone są sezonowo, dlatego podnośniki masztowe mogą Ci być potrzebny tylko od czasu do czasu. Wiedząc o tym, udostępniamy Ci możliwość wynajęcia urządzenia, celem optymalizacji działań i cięcia kosztów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą maszyn, które dzięki swojej konstrukcji chętnie wykorzystywane są w pracach nie tylko na zewnątrz, ale też w środku – w magazynach, halach produkcyjnych, itp. To zasługa elektrycznego napędu bezspalinowego, gwarantującego nie tylko brak zanieczyszczeń, ale też większą elastyczność działań, dostęp oraz cichą, komfortową pracę.

W asortymencie mamy niezawodne sprzęty: Genie SLA 25, Genie GR 15 oraz JLG Toucan 1010. Chętnie zaprezentujemy Ci ich możliwości, pomożemy w porównaniach technicznych i doradzimy, która opcja sprawdzi się najlepiej w realizowaniu zadania w konkretnym miejscu.

Zalety podnośników masztowych i towarowych

Główną zaletą tego podnośnika jest jego rozmiar, pozwala na pracę w wąskich i trudnodostępnych miejscach. Dzięki możliwości manewrowania również z kosza umożliwia poruszanie się podczas uniesionej pozycji, co znacznie optymalizuje czas pracy. Nie bez znaczenia jest też poprawia komfortu oraz bezpieczeństwa operatorów, którzy przez cały czas pracy na wysokościach znajdują się na ogrodzonym podeście. To zgodne z obowiązującymi zasadami BHP.

W naszej ofercie dostępne są podnośniki masztowe w wysokościach od 6 m do 10 m o zróżnicowanym udźwigu nawet powyżej 200 kg co pozwala jednocześnie użytkować platformę dwóm osobom. Oznacza to możliwość swobodnego dopasowania ich do miejsca i charakteru prowadzonych prac. Przy tak dobrych parametrach, urządzenia pozostają stosunkowo lekkie i mobilne, a ich kompaktowe kształty umożliwiają wygodny transport z miejsca na miejsce. Ta usługa jest w cenie dla naszch klientów, dlatego dostarczymy sprzęt z wypożyczalni pod adres, który wskażesz nam w formularzu zgłoszeniowym.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wybrania podnośnika masztowego i towarowego, który będzie dla Ciebie najlepszy. Ma on szereg praktycznych funkcji i cech, takich jak opony nierysujące podłoża czy rozsuwany podest. Wygodne sterowanie z korpusu i kosza gwarantuje precyzyjne ustawienie platformy, aby pracownicy mieli wygodny dostęp do obszarów, na których pracują.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Duży wybór rozwiązań z naszej wypożyczalni to szansa dla wymagających przedsiębiorców, ale też dylematy – co zamówić? Co sprawdzi się najlepiej w miejscu, w którym pracujesz? Jeżeli zastanawiasz się na tym, chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę i pomoc doradców Remant już teraz zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT