Podnośniki nożycowe

REMANT

Podnośniki nożycowe

Podnośniki nożycowe to najpopularniejsze podnośniki do pracy wewnątrz. Dzięki swojej konstrukcji i niewielkim rozmiarom świetnie sprawdzą się przy pracach montażowych, konserwacyjnych, budowlanych oraz przy transporcie wszelkiego rodzaju materiałów. Możesz potrzebować go w rozmaitych sytuacjach oraz miejscach – czasem mocno ograniczonych i trudnych do zdobycia. Konstrukcja oraz niewielkie rozmiary podnośników nożycowych pozwalają na wjazd w wąskie miejsca np. między regałami lub przez wąskie otwory drzwiowe.

Nasze urządzenia są niezawodne, bezawaryjne. Udostępniamy Ci wyłącznie wysokiej klasy sprzęt posiadający niezbędne badania techniczne, dopuszczony do użytku. To gwarancja bezpieczeństwa, ale też sprawnego przeprowadzenia prac bez ryzyka, że dojdzie do opóźnień czy przestojów.

Jeżeli chcesz się o tym przekonać osobiście, teraz masz ku temu najlepszą okazję. Dostępne w ofercie naszej wypożyczalni urządzenia zasilane bateriami litowymi ładują się tylko 4 godziny i są gotowe do dalszej, nieprzerwanej pracy w doskonałym tempie. Sprawdzisz je u siebie, bo wynajem daje Ci właśnie taką możliwość.

Nie tylko wynajem podnośników – usługi dodatkowe

Nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres urządzeń do wynajęcia oraz usług, które świadczymy na rzecz klientów współpracujących z wypożyczalnią. Możesz zamówić u nas:

  • doradztwo w zakresie identyfikacji potrzeb w zakresie wynajmowanego sprzętu,
  • usługi serwisowe naprawy podnośników,
  • transport zamówionych podnośników nożycowych – oferujemy dowóz na terenie całego kraju, przy czym dalsze trasy, poza województwo kujawsko-pomorskie są wyceniane indywidualnie.

Zawsze możesz liczyć na nasze merytoryczne wsparcie i pomoc przy wybieraniu podnośników nożycowych na wynajem. Zachęcamy do tego, ponieważ jest to doskonała okazja do przetestowania w realnych warunkach różnych rodzajów sprzętów. Gdybyś później zechciał je u nas kupić, podjęcie decyzji przyjdzie Ci zdecydowanie łatwiej.

Współpracuj z wypożyczalnią podnośników nożycowych

Współpraca z wypożyczalnią Remant oznacza dla Ciebie szereg korzyści. Przede wszystkim otrzymujesz dostęp do najlepszych maszyn na rynku. W naszej ofercie są podnośniki nożycowe Haulotte Compact w wersji 14, 12 i 10 oraz Zoomlion, Genie oraz JLG. Jako specjaliści z doświadczeniem branżowym mamy pełne zaufanie do wymienionych urządzeń i polecamy je innym. Jeżeli zależy Ci na bezpiecznej, wydajnej pracy, koniecznie rozważ skorzystanie z naszej oferty. Zapewni Ci ona potrzebne wsparcie i zaoferuje przyspieszenie działań na każdym placu budowy.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Z uwagi na dużą różnorodność i dostępność podnośników koszowych, proponujemy Ci usługi doradcze oraz wsparcie techniczne. Skorzystaj z kompleksowej oferty wypożyczalni Remant i zyskaj zaufanego partnera w biznesie.

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT