Przyczepki lekkie specjalne

REMANT

Przyczepki lekkie specjalne

Przewożenie na krótszych i dłuższych dystansach może być znacznie sprawniejsze, gdy korzystasz ze zwrotnej i pojemnej przyczepki specjalnej. To jedna z opcji dostępna w naszej wypożyczalni, dedykowana obsłudze placów budowy, składów budowlanych, pomocna przy remontach, przeprowadzkach i zakupach.

W naszej ofercie mamy przyczepki lekkie z plandeką oraz bez plandeki – doskonałe do użytkowania bez względu na warunki atmosferyczne i rodzaj ładunku, jaki zamierzamy przewozić. Jest to dodatkowa korzyść jeżeli chcemy bardziej zabezpieczyć przewożone towary, materiały. Do ich ustabilizowania bez wątpienia przydadzą się pasy zabezpieczające, które również można wykorzystać do zabezpieczenia. Ułożenie ładunku wewnątrz przyczepki nie sprawia trudności – nasi doradcy chętnie wyjaśnią, w jaki sposób najpełniej wykorzystać jej potencjał i dostępne miejsce.

Przyczepa lekka

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Przyczepa dłużyca

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Przyczepa laweta

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Nasza oferta – przyczepki i nie tylko w ofercie Remant

Remant to wypożyczalnia o bardzo bogatej, rozbudowanej i zróżnicowanej ofercie, która na pewno spotka się z Twoim uznaniem. Jako praktycy dobrze wiemy, czego potrzebujesz do realizowania prac na budowie czy podczas remontu. W ofercie mamy przyczepy typu dłużyca, która dzięki swoim rozmiarom i konstrukcji służy do przewożenia długich i ponad gabarytowych materiałów, towarów, np. stal , drewno, elementy konstrukcyjne. Doskonale sprawdzi się przy konstrukcji hal magazynowych lub demontażu zakładów produkcyjnych.

Posiadamy również auto z hakiem które wynajmujemy wraz z przyczepką w przypadku, gdy klient nie posiada auta umożliwiającego podczepienie przyczepki. Chętnie pomożemy Ci w przeprowadzeniu całej operacji logistycznej, począwszy od wyboru przyczepki, aż po jej przygotowanie do prac o wreszcie załadunek oraz rozładunek.

Oferujemy szeroki wybór przyczepek lekkich specjalnych,  w tym lawety, które są doskonałym rozwiązaniem dla wielu branż i zastosowań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przyczepki do przewozu towarów, narzędzi, sprzętu sportowego czy materiałów budowlanych, mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Współpraca z wypożyczalnią – to się opłaca!

Nie musisz inwestować w zakup przyczepki, zwłaszcza jeśli wiesz, że będziesz korzystał z niej okazjonalnie. Wynajem rozwiązuje wiele problemów związanych nie tylko z zakupem, ale też utrzymaniem i przechowywaniem przyczepek czy lawet. Nie musisz się martwić badaniami technicznymi ani serwisem – wszystko jest po naszej stronie. Ty dostajesz w pełni sprawny, gotowy do użytku sprzęt wykonany z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają maksymalną wytrzymałość i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty spełniają aktualne standardy jakości i są zgodne z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Specjaliści Remant służą fachową pomocą i doradztwem przy wyborze najlepszych przyczepek lekkich oraz lawet. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci produkt najwyższej jakości, który spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź naszą wypożyczalnię!

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT