Wynajem sprzętu

Wybierz kategorię i sprawdź jakie sprzęty posiadamy w ofercie

Wypożyczalnia Remant działa z myślą o usprawnieniu procesów budowlanych, remontowych, drogowych i innych, które wymagają stosowania profesjonalnych rozwiązań.

Sprzęt, jaki mamy do zaoferowania zdecydowanie przyspiesza wykonywanie zadań, poprawiając ich wydajność oraz poziom bezpieczeństwa obsługujących je osób. Naszym celem jest wsparcie Twojej codziennej pracy, bez zbędnych formalności. Stąd wygodny i łatwy do wypełnienia formularz zamówienia urządzeń do wynajęcia. Określ w nim, czego i na jak długo potrzebujesz. Poznaj wycenę i zaakceptuj swoje zamówienie. Wszystko odbywa się online, dlatego oszczędzasz mnóstwo czasu.

W Remant możesz liczyć na to, że cała procedura wynajmu przebiegnie szybko, zwłaszcza że na każdym jej etapie masz wsparcie doświadczonego doradcy. Do wyboru masz rozmaite sprzęty z wielu grup, różniące się mocą, zasięgiem, konstrukcją. Sprawdź je i zamów w wypożyczalni na krótki lub dłuższy okres.

ZAPOZNAJ SIĘ JAK TO DZIAŁA

Jak wygląda proces wynajmu?

Wybór sprzętu

Wybierasz sprzęt z naszego katalogu. Spośród dziesiątek propozycji możesz wynająć takie urządzenie, które najlepiej wpisze się w Twoje oczekiwania i charakter prowadzonych prac. Na tym etapie masz zapewnioną pomoc i wsparcie techniczne doradców Remant.

Złożenie zamówienia

Składasz zamówienie na wybrany sprzęt, robiąc to szybko i wygodnie. Do wyboru masz formularz kontaktowy online, ale w razie pytań lub wątpliwości zawsze możesz do nas zadzwonić lub poprosić o kontakt doradcę.

Weryfikacja zamówienia

Sprawdź, czy zamówienie, które złożyłeś jest poprawne. Jeśli chcesz skonsultować się z nami – zapraszamy. Doradzimy, jak szybko i wygodnie wypożyczyć urządzenia do przyspieszenia prac budowlanych i remontowych.

Akceptacja i realizacja

Wszystko się zgadza? Doskonale, teraz czas na wysłanie formularza z zamówieniem i oczekiwanie na jego realizację. Swoją maszynę otrzymasz zgodnie z potrzebami, we wskazanym dniu i godzinie.

Zobacz jak możemy Ci pomóc

Zapraszamy do współpracy z Remant – doskonale wyposażoną wypożyczalnią sprzętu budowlanego i remontowego. Jeśli szukasz konkretnego urządzenia lub potrzebujesz technicznego wsparcia praktyków, nasi doradcy są do Twojej dyspozycji.

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT