Podnośniki przegubowe spalinowe i elektryczne

REMANT

Podnośniki przegubowe spalinowe i elektryczne

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w prowadzeniu prac na wysokościach? Tam, gdzie liczy się moc, doskonały udźwig, maksymalna stabilizacja na każdej, nawet wymagającej nawierzchni, świetnie nadadzą się podnośniki przegubowe z napędem spalinowym.

Spalinowe podnośniki przegubowe, dzięki swojej konstrukcji najlepiej sprawdzą się przy pracach w warunkach terenowych. Ich największą zaletą jest możliwość jazdy po nierównym terenie. Wysięg sięga nawet do 20 m co umożliwia prace na naprawdę dużych wysokościach wykorzystując również przy tym duży wysięg boczny. Montaż reklam na wyższych kondygnacjach? Demontaż dekoracji świątecznych? Mycie okien w wieżowcu? A może remont elewacji? To wszystko załatwisz znacznie sprawniej i bezpieczniej, gdy będziesz mieć do dyspozycji podnośnik przegubowy.

ZOOMLION ZA 16 JERT-Li

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

ZOOMLION ZA 14NJE-Li

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

ZOOMLION ZA 10RJE

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MANITOU 160ATJ

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MANITOU 180ATJ

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

MANITOU 200ATJ

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Nasz asortyment – podnośniki do wynajęcia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu podnośników przegubowych spalinowych, które są idealne dla różnych zastosowań w przemyśle, budownictwie i logistyce. Oferujemy bogatą gamę podnośników, które są dostępne w różnych rozmiarach i wysokościach roboczych, aby sprostać każdemu zadaniu.

Oferowany przez nas sprzęt na wynajem wesprze realizowane działania terenowe, zapewniając Ci szybsze tempo, większy komfort oraz elastyczność w dostępie do powierzchni znajdującej się nawet kilkanaście metrów nad ziemią. To zasługa ergonomicznej funkcji oraz praktycznych elementów wyposażenia. Składa się na nie – w zależności od modelu – automatyczne poziomowanie kosza, sterowanie hydrauliczne, napęd i skręt na cztery koła.

Podnośniki przegubowe spalinowe z wypożyczalni Remant cechują się wyjątkową elastycznością, co pozwala na łatwe manewrowanie i dosięganie celu leżącego nawet w trudno dostępnych miejscach.

Nasza flota podnośników przegubowych spalinowych jest dobrzeutrzymana i w pełni sprawna, a każdy podnośnik jest regularnie serwisowany, aby działał niezawodnie i bezpiecznie. Starannie wybraliśmy asortyment wypożyczalni, dlatego nasi klienci znajdą w niej tylko najlepsze urządzenia:

  • MANITOU 160ATJ,
  • MANITOU 180ATJ,
  • MANITOU 200ATJ.

Na stronie znajdziesz szczegółową specyfikę każdego z nich i poznasz takie parametry, jak udźwig, zasięg, moc i rodzaj silnika (w tych modelach jest to diesel). Ponadto, nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci w doborze odpowiedniego sprzętu, aby jak najlepiej pasowały one do charakteru, miejsca i intensywności wykonywanych prac.

Skorzystaj z oferty wypożyczalni Remant – zapraszamy!

Klienci naszej wypożyczalni mogą liczyć na elastyczne warunki wynajmu, dostosowane do ich potrzeb. Wynajmujemy podnośniki przegubowe spalinowe na różne okresy, od krótkoterminowych, jednodniowych wynajmów do długoterminowych umów, które umożliwiają wynajem na kilka miesięcy lub nawet dłużej. Nasze ceny wynajmu są konkurencyjne, a warunki bardzo przyjazne i jasno sformułowane.

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu podnośników przegubowych spalinowych. Nasi doświadczeni pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu do prowadzenia prac na wysokościach!

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT