Podnośniki koszowe na przyczepie

REMANT

Podnośniki koszowe na przyczepie

Realizujesz prace na wysokościach? A może rezygnujesz ze zleceń, które obejmują remonty elewacji, mycie okien czy montaż reklam na poziomie z uwagi na trudną dostępność? Teraz możesz bez przeszkód podejmować się tych czynności także na wyższych kondygnacjach. Jeśli tylko zaangażujesz do działania profesjonalne maszyny z oferty naszej wypożyczalni, na pewno zwiększysz – dosłownie i w przenośni – zasięg swoich działań. Nie zwlekaj i skontaktuj się z Remant. Jesteśmy doskonale wyposażoną wypożyczalnią sprzętu budowlanego, przydatnego podczas stawiania nowych i remontowania starych obiektów. Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju maszyny, w tym podnośniki koszowe na przyczepie, które są niezastąpione podczas prac na wysokościach.

Bogaty asortyment – podnośniki o różnym zasięgu

PW kategorii podnośników możemy wyróżnić wiele typów maszyn, które różnią się konstrukcją, ale przede wszystkim zasięgiem. Dzięki temu, że nasza wypożyczalnia jest dobrze wyposażona i oferuje różne warianty urządzeń, łatwo przychodzi dopasowanie konkretnych modeli do zakresu i rodzaju prac, jakie będziesz realizował z ich pomocą. Nasi doradcy zaprezentują Ci asortyment, a także doradzą, który podnośnik koszowy na przyczepie sprawdzi się najlepiej. Do tego możesz oczywiście oczekiwać szkolenia z obsługi, a jeśli nie masz stosownych uprawnień do tego, aby zasiąść za „sterami”, zapytaj o możliwość wynajęcia urządzenia wraz z doświadczonym operatorem.

W asortymencie czekają na Ciebie cenione w branży i niezawodne sprzęty, takie jak:
• Omme 12000R,
• Nifty Lift 120T,
• Nifty Lift 170.

Poszczególne wersje maszyn różnią się wspomnianym już zasięgiem, który waha się w granicach od 11 do nawet 26 metrów w określonych warunkach. Urządzania elektryczne, które mamy przyjemność udostępnić Ci na wynajem są ciche, bezawaryjne i nieemisyjne, w związku z czym świetnie sprawdzą się nie tylko w użytku zewnętrznych, ale też w środku – w hali, na magazynie itd.

Zapytaj o ofertę wypożyczalni Remant

Nasza oferta stale się zmienia i jest poszerzana, co oznacza, że warto pytać doradców o dostępne aktualne urządzenia. W sytuacji, gdy myślisz przyszłościowo o zakupie którego z nich, opcja wynajmu i przetestowania ich w realnych warunkach będzie nieocenioną dawką wiedzy i pomoże w podjęciu decyzji. Wynajem sprawdza się też w wielu innych okolicznościach – gdy chcesz dywersyfikować działania i obsługiwać kilka inwestycji jednocześnie, gdy wolisz płacić za najem co miesiąc niż za zakup jednorazowo, wreszcie gdy Twoje urządzenia ulegną awarii, a Ty nie możesz pozwolić sobie na przestój w pracy. Wtedy zapraszamy oczywiście do Remant!

Pomożemy Ci wybrać najlepsze podnośniki koszowe na przyczepie

Szukasz najlepszego podnośnika koszowego na przyczepie? Skontaktuj się z nami i uzyskaj kompleksową, spersonalizowaną ofertę z wypożyczalni Remant. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i serdecznie zapraszamy do współpracy.

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT