Rusztowania jezdne i fasadowe

REMANT

Rusztowania jezdne i fasadowe

Zależy Ci na tym, aby mieć dostęp do wyżej położonych części budynków? To niezbędne w pracach dekarskich, budowlanych i remontowych, ale też przy renowacji czy montowani elementów konstrukcyjnych i dekoracyjnych. W takiej sytuacji rozwiązaniem okażą się rusztowania fasadowe i jezdne aluminiowe. Na szczęście nie musisz posiadać ich na własność – rozważ wynajem na atrakcyjnych warunkach, szczególnie, jeśli tego typu zadania wykonujesz okazjonalnie lub nie chcesz inwestować dużych kwot w zakup.

Remant to sprawnie działająca wypożyczalnia, w której dostępne są rusztowania Drabex w dwóch wersjach. Różnice między nimi polegają przede wszystkim na wymiarach – zwróć uwagę na wielkość podestu roboczego i jego maksymalne obciążenie. Istotna będzie też maksymalna wysokość robocza, która sięga nawet 10 metrów. Potrzebujesz dostać się jeszcze wyżej? Koniecznie sprawdź podnośniki koszowe czy nożycowe.

DRABEX RA 1120

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

DRABEX RA 1120 S

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Postaw na solidne rusztowanie – sprawdź ofertę Remant

Starannie wybraliśmy rusztowania, które znalazły się w naszej ofercie. Obecnie znajdziesz tu modele, które posiadają podesty metalowe oraz drewniane, wraz z niezbędnymi elementami do rozstawienia. Służymy pomocą zarówno na etapie wyboru produktów, jak i przy ich montażu. Jeśli masz pytania, doradcy Rament na pewno odpowiedzą na nie w fachowy i wyczerpujący sposób. Przekonaj się, że współpraca z nami oznacza wiele korzyści i przyjemną, profesjonalną atmosferę.

W ofercie, oprócz rusztowań posiadamy również siatki elewacyjne do zabezpieczenia pracy budowy. Zapytaj doradcę o pakiety w korzystnych cenach!

Współpracuj z nami – wynajmuj rusztowania w Remant!

Jeśli szukasz niezawodnych i bezpiecznych rusztowań, które pozwolą Ci na wykonanie prac budowlanych na wysokości, to dobrze trafiłeś. Konfigurujemy i przygotowujemy elementy rusztowania pod każde zlecenie indywidualnie, zgodnie z Twoimi potrzebami. Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem rusztowań jezdnych i fasadowych, które cieszą się ogromnym uznaniem wśród specjalistów z branży budowlanej. Zapewniają:

  • maksymalną stabilność i bezpieczeństwo,
  • dostęp do wysoko położonych miejsc,
  • komfort pracy na wysokości.

Nasze rusztowania jezdne i fasadowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii i materiałów, rusztowania są lekkie i łatwe w obsłudze, co przyspiesza wykonywanie prac budowlanych, ale też innych.

Dostępne w naszej ofercie rusztowania jezdne pozwalają na łatwe i szybkie przemieszczanie się po budynkach i konstrukcjach, co przyspiesza prace i minimalizuje czas pracy. Poprawia też bezpieczeństwo i komfort pracowników.

Wypożyczając rusztowania z naszej wypożyczalni, masz pewność, że otrzymujesz urządzenia w pełni wyposażone i gotowe do pracy. Oferujemy również usługi transportu na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i dalej (indywidualna wycena).

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Wynajem rusztowań jezdnych i fasadowych z naszej wypożyczalni to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa pracy na wysokości, ale również wygoda i oszczędność czasu i pieniędzy. Przekonaj się o tym osobiście – zadzwoń lub napisz do specjalistów Remant!

SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ
Logo Remant
Kontakt

Kujawska 11G,
86-050 Solec Kujawski

PEŁNY KONTAKT